Archiwum

Powrót do listy aktualności

Znamy "Osobowość Roku 2016 Gminy Pińczów" 27.02.2017

25 lutego w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbyła się uroczysta gala „Osobowość Roku 2016 Gminy Pińczów”. Rozpoczęła ją dyrektor Iwona Senderowska, która serdecznie powitała zgromadzonych gości i w skrócie przedstawiła historię przyznawania tytułu "Osobowość Roku Gminy Pińczów". W tym roku nominowani do tytułu "Osobowości" byli Agnieszka Kobryń - Pietrasiewicz, która wraz z mężem prowadzi ekologiczną Farmę Jaga, Witold Cira, Stowarzyszenie Krewcy Ponidzianie oraz Stowarzyszenie Chata Bogucka.

Następnie głos zabrał Włodzimierz Badurak, burmistrz Pińczowa. - Wszyscy państwo, którzy otrzymali nominację do tytułu "Osobowość Roku 2016 Gminy Pińczów" na nią zasłużyli. Decyzja była bardzo trudna. Dziękuję Wam wszystkim za to, że dzięki waszym sukcesom i działalności nasza gmina się rozwija, dziękuję także za to, że godnie reprezentujecie nas na różnorodnych wydarzeniach. Ten tytuł przyznajemy już od 10 lat, aby pokazać, że samorząd docenia Was i wasze starania - powiedział pan burmistrz.

Następnym punktem programu było wręczanie nominacji, oglądanie prezentacji o każdym z nominowanych. Dla każdego kandydata zespół Chmielnikers przygotował specjalnie dedykowaną piosenkę niespodziankę.

W tym roku tytuł oraz statuetka trafiły do Stowarzyszenia „Chata Bogucka”. Statuetkę w imieniu "Chaty Boguckiej" odebrała Grażyna Pasternak, prezes Stowarzyszenia. Na koniec panie zaprezentowały dwie przyśpiewki. Całość uświetnił koncert zespołu Chmielnikers.

Źródło: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/pinczow/a/stowarzyszenie-chata-bogucka-zdobylo-tytul-osobowosc-roku-2016-gminy-pinczow

osobowość 1

osobowość 2

osobowość 3

osobowość 4

osobowość 5

osobowość 6

osobowość 7