Archiwum

Powrót do listy aktualności

Wyniki zawodów pływackich 31.01.2008

28 stycznia na Pływalni Miejskiej w Pińczowie rozegrane zostały zawody pływackie o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 2 w Pińczowie. Prezentujemy wyniki w poszczególnych kategoriach.

 

 

WYŚCIG
Nr 1  - 25 m dowolny kobiet i mężczyzn    2001-2000
Nr 2 - 50m klasyczny kobiet   1998-1996
Nr 3  - 50m klasyczny mężczyzn   1999-1997
Nr 4  - 50m klasyczny mężczyzn   1996-1995
Nr 5  - 50m klasyczny kobiet   1994-1992
Nr 6  - 50m klasyczny mężczyzn   1994-1992
Nr 7  - 50m dowolny kobiet   1998-1996
Nr 8  - 50m dowolny mężczyzn   1999-1997
Nr 9  -50m dowolny kobiet   1996-1995
Nr 10  -50m dowolny mężczyzn   1996-1995
Nr 11  - 50m dowolny kobiet   1994-1992
Nr 12  - 50m dowolny mężczyzn   1994-1992
Nr 13  - 100m zmienny kobiet   1996-1995
Nr 14   - 100m zmienny kobiet  1994-1992
Nr  15  -  100m zmienny mężczyzn  1994-1992

Nr1            25m  dowolny  kobiet i mężczyzn  2001-2000
Seria I amatorska
1. Żabicki Jan              2000  29.91
2. Zacharz Kacper              2001  30.88
3. Szproch Filip                      2000  37.28
4. Szczeciński Michał            2001  37.80
5.Brzezoń Adrian            2000  38.59
 
NR 2             50m klasyczny kobiet 1998-1995
Seria I  sportowa                                                              
1. Storożuk Anna                   1998  56.09
2. Orzeł Kaja                          1998  57.64
3. Jabłońska Agnieszka          1998  59.93
4. Stanek Weronika                1998           1:02.78

Seria II  amatorska
1. Błach Izabela                     1996      57.00                       
2. Derela Natalia                    1995  1:00.64
3. Jagiełła Agata             1997  1:05.18                      
4. Dziubińska Magdalena      1997  1:06.73                       
5. Kwaśniewska Aleksandra  1997   1:13.35                       

 

Nr 3             50m klasyczny mężczyzn 1999-1997
Seria I sportowa 
1. Pytel Szymon                    1999  57:19
2. Fijałkowski Maciek           1999  59.36   

Seria II sportowa
1. Głuszak Andrzej                 1997             49.59
2. Brzezoń Dawid                   1996  51.46
3. Błach Karol                         1998           1:17.47

Nr 4    50m klasyczny mężczyzn  1996-1995
Seria I amatorska
1. Małkowicz Aleksander  1995  55.53
2. Górak Bartłomiej   1995  58.00
3. Kular Bartosz   1995  58.23
4. Cwakliński Szymon  1995           1:00.59
5. Michałkiewicz Łukasz  1995           1:04.09

Nr 5       50m  klasyczny  kobiet  1994-1992
 Seria I amatorska

1. Drabik Aleksandra              1994             49.06
2. Kamińska Milena   1992           1:21.91

Nr 6    50m klasyczny mężczyzn 1994-1992
Seria I   amatorska                                 
1 Kapałka Jakub                    1994  49.00.                     
2.Królikowski Zbigniew        1994                49.21      
3.Młyńczak Michał             1994  49.87                     
4.Szczepański Karol             1994  51.81
5.Kucybała Artur             1994             52.64
6.Bijak Bartosz                      1994  55.46 
7.Spaczyński Bartosz            1994            1:06.57
8.Grabowski Mateusz   1994           1:10.97
 
.

Nr 7    50m   dowolny kobiet     1998-1996
Seria I   sportowa                                              
1. Jabłońska Agnieszka         1998    42.28
2. Storożuk Anna             1998                42.47   
3. Stanek Weronika            1998  52.45
4. Orzeł Kaja                        1998    58.47                                

Seria II amatorska
1. Błach Izabela                     1996  55.03
2. Dziubińska Magda             1997  58.43  
3.Kwaśniewska Aleksandra  1997           1:13.63


Nr 8                50m dowolny mężczyzn 1999-1997
Seria I    sportowa                                                                        
1.Fijałkowski Maciek       1999  43.71 
2.Pytel Szymon        1999  52.71   
 
Seria II sportowa
1.Głuszak Andrzej            1997  42.34
2 Brzezoń Dawid              1996  51.59
3.Błach  Karol                  1998  59.44

     
Nr 9                 50m dowolny kobiet 1996-1995
Seria I amatorska
1. Sitkowska Sylwia          1995  48.75
2. Sobota Agnieszka          1995  48.85
3. Makselan Edyta             1995             50.97
4. Lach Kinga                    1995             54.93
5. Domagała Karolina       1995           1:09.97

Seria II sportowa       
1. Rosa Paula         1995           1:25.50
2. Kozłowska Magda        1996           1:24.96   
3. Karcz Weronika        1996           1:34.09
          
Nr 10                50m dowolny mężczyzn 1996-1995
Seria I amatorska
1. Cwakliński Szymon       1995  42.88
2. Górak Bartłomiej           1995  47.34
3. Domagała Patryk         1995  54.18
4.Kular Bartosz         1995  55.53

Nr 11               50m dowolny kobiet 1994-1992
Seria I  amatorska                                          
1. Drabik Aleksandra        1994             37:28   
2.Charchut Ewa                 1994             37.35 
3.Gawrońska Monika        1992             38.00
    
Seria II sportowa  
1 Kaleta Anna                   1993  37.11.                                                           
2. Pytel Kamila                 1994  37.22
3. Saracka Alicja               1994   39.41 
 
                                                            
Nr12                      50m dowolny mężczyzn 1994-1992
Seria I amatorska                 
1. Spychała Maciej           1993  39.09
2. Spaczyński Bartosz       1994  40.05  
3. Młyńczak Michał          1994  40.28
4. Szczepański  Karol       1994  40.68                    
5. Kucybała  Artur            1994  41.55  
6. Królikowski Zbigniew  1994  45.28
7. Grabowski Mateusz      1994  48.05
8. Kapałka Jakub               1994  48.38
 
Seria IV  sportowa    
1. Zawadzki Rafał       1994  34.21   
2. Machynia Krzysztof    1994  35.63
3.Kaleta Wojtek       1994  36.56  
4. Wojtala Daniel             1994  42.63             
   

Seria V sportowa
1.Łyżwiński Paweł          1993  27.41
2.Kunat Aleksander         1993  27.87
3.Gozdek Radomir          1993  31.69
4.Fijałkowski Bartek       1993  33.34  

 

 

    
Nr 13             100m zmienny kobiet  1996-1995
Seria I sportowa
1.Kozłowska Magda        1996         1:24.96
2. Rosa Paula        1995         1:25.50
3.Karcz Weronika       1996         1:34.09


Nr 14              100m zmienny kobiet 1994-1992
Seria I sportowa
1.Pytel Kamila       1994        1:33.07
2.Kaleta Anna       1993        1:40.18
3.Saracka Alicja              1994        1:57.18


Nr 15           100m zmienny mężczyzn 1994-1992
Seria I sportowa     
1.Zawadzki Rafał   1994        1:33.46  
2. Kaleta Wojtek   1994        1:34.22   
3. Machynia Krzysztof  1994        1:36.12
4. Głuszak Andrzej  1994        1:43.23  
5.Wojtala Daniel   1994        1:50.54   

Seria II sportowa
1.Kunat Aleksander               1993        1:14.81
2.Łyżwiński Paweł                1993        1:17.60
3.Gozdek Radomir                1993        1:22.94
4.Fijalkowski Bartek             1993        1:29.78

Kontakt   katedrawf2@onet.eu
Zawodnicy nagrodzeni zostali pucharami, statuetkami, dyplomami ufundowanymi przez Radę Rodziców Gimnazjum nr 2. Każdy zawodnik otrzymał gadżety oraz słodkiego pączka.


Nagrodę rzeczową w postaci odtwarzacza DVD ufundowaną przez Dyrektora Gimnazjum nr 2 Sławomira Spaczyńskiego, za najlepszy wynik w zawodach otrzymał Łyżwiński Paweł.


Organizatorzy zawodów Uczniowski Klub Sportowy „Gimnazjon” oraz Katedra Wychowania Fizycznego przy Gimnazjum nr 2 w Pińczowie, serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom oraz osobom pomagającym w przeprowadzeniu zawodów.