Archiwum

Powrót do listy aktualności

Warsztaty taneczne z Tomaszem Barańskim 12.12.2016

Już 17 grudnia miłośnicy tańca będą mieli wyjątkową okazję ćwiczyć pod okiem utytułowanego tancerza – Tomasza Barańskiego. Znany z popularnych programów telewizyjnych tancerz i wielokrotny mistrz Polski formacji tanecznych poprowadzi zajęcia w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury.

Dla młodych tancerzy przewidziano 3 grupy z programem taniec nowoczesny. Osobno odbędą się także zajęcia dla dorosłych – zumba latina. Dla uczestników kółek tanecznych działających w PSCK wstęp wolny. Wstęp dla pozostałych chętnych – 15 zł. Zapisy w sekretariacie PSCK.

Tomasz Barański – polski tancerz zawodowy, choreograf, instruktor tańca sportowego. Od 2002 roku współpracuje z formacją taneczną VOLT Agustina Egurroli. Jest licencjonowanym instruktorem tańca sportowego ze specjalizacją jazzową.

W 2010 roku był półfinalistą piątej edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz; w tym samym roku wziął również udział w dwunastej edycji programu Taniec z gwiazdami. 

W 2009 roku brał gościnny udział w spektaklu baletowo-tanecznym JAZZ DANCE Back & Forth Kieleckiego Teatru Tańca w choreografii Billa Goodsona. Jest współtwórcą spektaklu muzycznego Lady Fosse wystawianego na deskach warszawskiego Teatru Capitol; od 2012 roku tańczy również w drugiej realizacji tego spektaklu. Z sukcesami występował w popularnych programach telewizyjnych Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

warsztaty