Archiwum

Powrót do listy aktualności

Warsztaty dla młodzieży 18.08.2017

Już w przyszłym tygodniu odbędą się warsztaty realizowane w ramach inicjatywy „Młodzieżowy kolorowy Pińczów”. Dwudniowe warsztaty graffiti rozpoczną się w czwartek, natomiast warsztaty wokalne od piątku. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Chętni mogą się zapisać w sekretariacie PSCK (41 357 24 24).

Warsztaty graffiti poprowadzi znany już pińczowianom ze swoich realizacji Mgr Mors. To właśnie on jest autorem muralu z sowami, który kilka lat temu wykonał na ścianie jednego z domów przy ul. Pałęki. Teraz, wspólnie z młodzieżą, podejmie się „kolorowania” ściany budynku przy nowopowstałej siłowni pod chmurką przy ul. Sikorskiego. Warsztaty rozpoczną się w czwartek (24 sierpnia) o godzinie 9:30 w PSCK i potrwają do piątku. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

W piątek (25 sierpnia) w PSCK rozpoczną się także drugie warsztaty – wokalne. Poprowadzi je Samuela Modzelewska - wokalistka, laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali piosenki, zdobywczyni prestiżowej nagrody Prezydenta Miasta Kielce „Nadzieja Kielc”. Każdy uczestnik warsztatów przygotuje pod kierunkiem instruktora wybraną przez siebie piosenkę, która później będzie miał okazję zaprezentować 30 sierpnia na imprezie organizowanej przez młodzież w amfiteatrze OSiR.

„Młodzieżowy kolorowy Pińczów” realizowany jest w ramach projektu Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury „JA w kulTUrze – inicjatywy lokalne 2017” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2017.

graffiti

wokalne