Archiwum

Powrót do listy aktualności

Ulica Śnieżynkowa 2016 12.12.2016

6 grudnia 2016 roku w Mikołajki w Zespole Szkół Nr 1 w Pińczowie odbył się koncert charytatywny o nazwie „Ulica Śnieżynkowa 2016”. Zorganizowany został wspólnie przez nauczycieli oraz Radę Rodziców. Przygotowano kiermasz, na którym można było zakupić ręcznie robione ozdoby choinkowe i stroiki, a także upieczone głównie przez rodziców uczniów przepyszne ciasta i ciasteczka. Przeprowadzono również licytację obrazów i innych atrakcyjnych gadżetów, którą poprowadziły Pani Krystyna Goły – przewodnicząca Rady Rodziców oraz Pani Bernadeta Zientara.

Nie zabrakło również występów taneczno – wokalnych. Wśród występujących pojawili się m.in. przedszkolaki, uczniowie, zespoły muzyczne, taneczne, podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej, Fundacji Złote Serce, Orkiestra Dęta Szkoły Muzycznej w Pińczowie, wokaliści instrumentaliści. Na koniec wystąpił zespół Stare Kulfony złożony z nauczycieli Gimnazjum Nr 2. Do śpiewania włączył się także Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów, który wspólnie z dyrekcją szkoły i Starymi Kulfonami wykonał jedną z kolęd.

Organizatorom udało się zebrać blisko 10 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów oraz wyposażenie placówki.

Wśród przybyłych panowała miła, świąteczna atmosfera, a na twarzach dzieci gościły szerokie uśmiechy.

sniezynkowa 1

sniezynkowa 2

sniezynkowa 3

sniezynkowa 4

sniezynkowa 5

sniezynkowa 6

sniezynkowa 7

Fot.:www.sp1.pinczow.com