Archiwum

Powrót do listy aktualności

Projekt "Ja w kulTUrze" z teatralnym finałem 09.11.2017

Przedstawienie teatralne „Pociąg do wierszy – przystanek Pińczów” to ostatnie działanie jakie realizowane będzie w ramach projektu „JA w kulTUrze – inicjatywy lokalne 2017”. W przyszły piątek (17 listopada o godz. 17:00) w sali kinowej PSCK  występem dzieci zakończymy realizację projektu Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury „JA w kulTUrze”. Spotkanie będzie także okazją do prezentacji poszczególnych działań i wyróżnienia osób, które z sukcesem  zrealizowały własne, lokalne inicjatywy kulturalne.

Projekt „JA w kulTUrze” realizowany jest od lutego 2017 roku w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Jego głównym celem jest wspieranie i animowanie przestrzeni wokół siebie włączając do wspólnego działania mieszkańców i grupy nieformalne. Przy dofinansowaniu z Narodowego Centrum Kultury mieszkańcy mogli przystąpić do konkursu inicjatyw i zrealizować własne, kulturalne pomysły. Łącznie wsparcie otrzymały 3 inicjatywy: „Młodzieżowy kolorowy Pińczów”, „Pociąg do wierszy – przystanek Pińczów” oraz „Świetlica – nasza aktywna strefa działania”.

O tym co działo się w ramach poszczególnych inicjatyw pokażemy w krótkiej prezentacji filmowej na spotkaniu podsumowującym całość projektu. Serdecznie zapraszamy. Piątek (17/11), godz. 17:00 sala kinowa PSCK.

Pociąg do wierszy plakat

Pociąg do wierszy finał DK plus 2017