Archiwum

Powrót do listy aktualności

Międzynarodowe Targi Sprzętu Strażackiego w Kielcach 28.02.2017

STRAŻAKU, PAL SIĘ DO AKCJI!

Od 8 do 10 czerwca w Targach Kielce zapowiadają się trzy dni nadzwyczajnych atrakcji: zawody strażaków jednostek OSP, widowiskowe pokazy ratownicze, koncert orkiestr, piękne strażaczki z kalendarza, pokaz dziecięcej drużyny pożarniczej, konkursy z nagrodami. Tak wyjątkowo zapowiadają się targi pożarnicze KIELCE IRFE EXPO, na które wstęp będzie bezpłatny!

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych adresowane są w pierwszej kolejności do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Swój udział już zapowiedziały piękne strażaczki z OSP Chotowa na Podkarpaciu – panie zdobyły ogólnopolską sławę, dzięki nietypowemu wydaniu kalendarza strażackiego, który rozpalił płomień w niejednym męskim sercu.

Kielecki ośrodek targowy od wielu lat kojarzy się strażakom z najważniejszym wydarzeniem w branży. W 2017 wystawa zyskuje nową formułę i nazwę - KIELCE IFRE-EXPO. Na targach prezentowane będą urządzenia, sprzęt i technologie dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej. Podczas imprezy uczestnicy będą mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi, poszerzyć swoją wiedzę dzięki wykładom, kursom i szkoleniom.

10 czerwca, w ostatnim dniu wystawy odbędą się zawody jednostek OSP, w których do wygrania są cenne nagrody. Już teraz gminy mogą zgłaszać swoje drużyny! Podczas wydarzenia przygrywać będą orkiestry strażackie. A wielbiciele świętokrzyskiej kuchni także znajdą coś dla siebie.

Targom KIELCE IFRE-EXPO 2017 patronuje Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Organizatorzy przewidują udział ponad 200 wystawców i podobnie jak przed rokiem ponad 8000 odwiedzających.

Wznieć w sobie ogień i przyjedź do nas! Zapraszamy 8-10 czerwca do Targów Kielce!

Więcej informacji na stronie http://www.targikielce.pl/pl/ifre.htm

tk stopka 2016

180x400px IFRE 01

targi 1

targi 2

WH2G5820 20160908 MSPO pokaz Straz Pozarna i Ratownicy