Archiwum

Powrót do listy aktualności

Festyn Mikołajkowy w Parku Miejskim 07.12.2016

W poniedziałek 5 grudnia w Parku Miejskim w Pińczowie odbył się po raz dziesiąty już Festyn Mikołajkowy dla najmłodszych.

Słoneczna, choć mroźna pogoda przyciągnęła dzieci w różnym wieku. Wraz z opiekunami do wspólnej zabawy przyłączyły się nawet maluchy w wieku 3 i 4 lat. Zabawom i konkursom nie było końca. Festyn poprowadzili artyści z agencji artystycznej Scena Juno z Lublina. Wokół fontanny można było spotkać śnieżynki, szczudlarza, lwa, na scenie pojawił się kucharz i najważniejszy gość, czyli Święty Mikołaj rozdający prezenty. Dla wszystkich dzieci Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów ufundował gorącą czekoladę, herbatę, pełne kosze słodyczy oraz nagrody w konkursach. Na twarzach tańczących i bawiących się dzieci gościł szeroki uśmiech.

Szczególne podziękowania należą się firmie Fines-operator bankowy sponsorowi nagród i atrakcji oraz Panu Andrzejowi Głód, który ufundował watę cukrową dla wszystkich uczestników kiermaszu. Dziękujemy również uczestnikom zorganizowanego kiermaszu bożonarodzeniowego. Swoje stoiska z ozdobami i stroikami przygotowały: Panie ze Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich Skowronianki, Koła Gospodyń Wiejskich Skałczanki, Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Zespół Szkół Nr 1 w Pińczowie. Głównym organizatorem był Urząd Miejski w Pińczowie z pomocą Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

festyn mikołajkowy 1

festyn mikołajki 1

festyn mikołajki 2

festyn mikołajki 3