Archiwum

Powrót do listy aktualności

Dzień Seniora w Szkole Podstawowej w Młodzawach Dużych 23.01.2017

W zimowe piątkowe popołudnie 20 stycznia w Szkole Podstawowej w Młodzawach Dużych odbyły się uroczystości z okazji Dnia Seniora.

Wśród zaproszonych na naszą uroczystość i powitanych przez Panią dyrektor Ilonę Modrzewiecką gości znaleźli się: Włodzimierz Badurak - Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów, Pan Ryszard Barna - Wicestarosta Pińczowski oraz Sołtysi.

Zaproszeni Seniorzy z niecierpliwością oczekiwali występów  swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano wspaniały program artystyczny. Dzieci zaprezentowały Jasełka, wiersze, tańce, piosenki, skecze i nowoczesną wersję bajki o „Czerwonym Kapturku”. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i  szacunek dla ukochanych Babć i Dziadków. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie. Za piękny występ przedszkolaki i uczniowie  zostali obdarowani słodkościami przez zaproszonych gości. W drugiej części uroczystości Seniorzy zostali obdarowani laurkami i prezencikami, po czym zaproszono Ich na poczęstunek, by w miłej i ciepłej atmosferze świętować tak ważną uroczystość.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków

1

2

3

4

Źródło: http://www.spmlodzawy.nawww.eu/