Archiwum

Powrót do listy aktualności

„Moje Świętokrzyskie…” 29.08.2008

Zapraszamy do udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym i Plastycznym „Moje Świętokrzyskie…”. Celem konkursu jest promowanie mniej znanych, lecz urokliwych zakątków regionu świętokrzyskiego, ważnych i bliskich jego mieszkańcom. W konkursie uczestniczyć mogą osoby amatorsko zajmujące się fotografią, natomiast część plastyczna adresowana jest do dzieci i młodzieży.  Na zdjęcia i prace plastyczne czekamy do 30 września.
 - Organizowany w ubiegłym roku konkurs fotograficzny „Wakacyjna widokówka z regionu” pokazał, że mieszkańcy województwa świętokrzyskiego z wielką pasją odkrywają mało znane zakątki naszego regionu, dlatego postanowiliśmy jego formułę rozszerzyć o kategorię plastyczną. Mamy nadzieję, że wakacyjne wędrówki dzieci i młodzieży po świętokrzyskich szlakach i bezdrożach, zaowocują licznymi dokonaniami plastycznymi - mówi Dariusz Detka, dyrektor Biura Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, organizator konkursu.

 Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 5 fotografii lub prac plastycznych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Regulamin konkursu na stronie Urzędu Marszałkowskiego http://www.sejmik.kielce.pl/index.php?go=3&id_k=9341&bMenu2=1&menu2=0

Źródło: www.sejmik.kielce.pl