Archiwum

Powrót do listy aktualności

"Kochaj życie" - kolejka po zdrowie 08.05.2008

Urząd Miejski w Pińczowie, Wojewoda Świętokrzyski i Narodowy Fundusz Zdrowia zapraszają na przejażdżkę Ciuchcią Express Ponidzie w ramach akcji "Kochaj życie". Akcja ma na celu promocję badań profilaktycznych wśród kobiet, zachęcanie do wykonywania badań cytologicznych i mammografii.

"Kolejka po zdrowie" Ciuchcią Express Ponidzie wyruszy w sobotę 17 maja trasą Pińczów - Umianowice. O godzinie 11:00 zapraszamy panie z rodzinami na stację Ciuchci Express Ponidzie w Pińczowie skąd ciuchcia odjedzie do Umianowic. Tam, od 12:00 - 15:00 odbędzie się piknik, gdzie obok możliwości konsultacji medycznych przewidywane są również występy artystyczne, wernisaż malarski oraz poczęstunek.

"Kochaj życie" to kolejna akcja związana z profilaktyką, w którą angażuje się Urząd Miejski w Pińczowie. Już ponad 240 kobiet z terenu Gminy Pińczów skorzystało z bezpłatnych badań mammograficznych, które organizował Wydział Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miejskiego.
Celem inicjatywy "Kochaj życie" jest przekazanie informacji na temat profilaktycznych badań raka piersi i raka szyjki macicy wśród kobiet województwa świętokrzyskiego.

Dodatkowe informacje w Wydziale Nadzoru Właścicielskiego - tel. 041 357 38 71 wew. 70.

Serdecznie zapraszamy

Liczba miejsc ograniczona